Najbliższa kolejka 14 |
Orliki » Liga Okręgowa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 29, wczoraj: 32
ogółem: 914 128
statystyki szczegółowe
Gryf Tczew NAJLEPSZY!
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. GRYF 2009 TCZEW
2. CONCORDIA ELBLĄG
3. ARKA GDYNIA
4. GRYF SŁUPSK
5. GEDANIA II
6. GEDANIA I
7. SOBIESKI GNIEW
8. SANTOS GDAŃSK
9. GWIAZDA BYDGOSZCZ
10. GRYF WEJHEROWO
11. UKS RG 2000
12. KARLIKOWO SOPOT
KRÓL STRZELCÓW
MATEUSZ FILIPOWICZ – 15 BRAMEK – GEDANIA I
NAJLEPSZY ZAWODNIK
MARCIN WUJECKI – GRYF TCZEW
NAJLEPSZY BRAMKARZ
MATEUSZ MICHNIEWICZ – ARKA GDYNIA
Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!
Tabela grupy A po rozgrywkach grupowych:
1.Gryf Tczew 12 pkt.
2.Morena Gdańsk 6 pkt.
3. KP Starogard 6 pkt.
4. Orzeł Trąbki Wielkie 3 pkt.
Tabela grupy B po rozgrywkach grupowych
1. Czarni Pruszcz Gdański 10 pkt.
2. Śląsk Wrocław 9 pkt.
3. Arka Gdynia 2001 7 pkt.
4. UKS RG 2000 I 3 pkt.
Tabela grupy C po rozgrywkach grupowych:
1. Olimpia Grudziądz 10 pkt.
2. Gedania Gdańsk I 9 pkt.
3. GKS Żukowo 7 pkt.
4. Bałtyk Gdynia 1 pkt.
5. UKS RG 2000 Gdańsk II 1 pkt.
Tabela grupy D po rozgrywkach grupowych:
1. AS Pomorze 10 pkt.
2. UKS 1 Reda 7 pkt.
3. Wda Świecie 5 pkt.
4. Gedania Gdańsk II 3 pkt.
5. Olimpia Grudziądz II 2 pkt.
Klasyfikacja końcowa:
1. Śląsk Wrocław
2, Gedania Gdańsk
3. UKS 1 Reda
4. Morena Gdańsk
5. AS Pomorze
6. Gryf Tczew
7. Czarni Pruszcz
8. Olimpia Grudziądz
Gratulujemy!
Zdjęcia z turnieju pojawią się na stronie wkrótce ;)
Treningi po przerwie rozpoczynamy 1.08
Harmonogram:
1.08.13- godz. 11.00
2.08.13- godz. 11.00
3.08 lub 4.08.13 - gra kontrolna
5.08.13- godz. 11.00
6.08.130 godz. 11.00
Zajęcia odbywają się na stadionie (ul. Ceglarska)
Obecność obowiązkowa!
1:1 | ||
Pogoń Lębork | Gryf 2009 Tczew |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|